Termínová listina

Termínová listina

Už známe termíny všech soutěží, kterých se letos budeme účastnit.

Tak se koukněte:


  
  
  
  


  
  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
  


  
  
  
 


 

 


 

 

 


 

 

kadeti
 


 

 

MSLM


 

 

Interpohár


 

 

Leden


 

 

24.1.


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

25.1.


 

 

2.MSLK - Lednice


 

 

 


 

 

 


 

 

31.1.


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

Duben


 

 

4.4.


 

 

 


 

 

 


 

 

Pomlázka


 

 

5.4.


 

 

 


 

 

 


 

 

Tempo


 

 

6.4.


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

11.4.


 

 

 


 

 

 


 

 

Kostelec Cup


 

 

12.4.


 

 

3. MSLK -Kunovice


 

 

 


 

 

Kostelec Cup


 

 

18.4.


 

 

Kvalifikace


 

 

 


 

 

Pardubice


 

 

19.4.


 

 

do ELKI - Kostelec


 

 

 


 

 

Pardubice


 

 

25.4.


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

26.4.


 

 

 


 

 
 

 

 


 

 

Květen


 

 

1.5.


 

 

1. kolo ELKI


 

 

 


 

 

 


 

 

2.5.


 

 

1. kolo ELKI


 

 

 


 

 

 


 

 

3.5.


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

8.5.


 

 

 


 

 

MSLM: OTR - Kun - Led


 

 

 


 

 

9.5.


 

 

 


 

 

 


 

 

Kadaň


 

 

10.5.


 

 

 


 

 

 


 

 

Kadaň


 

 

16.5.


 

 

2. kolo ELKI


 

 

 


 

 

Joudrs


 

 

17.5.


 

 

2. kolo ELKI


 

 

 


 

 

Praha


 

 

23.5.


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

24.5.


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

30.5.


 

 

 


 

 

MSLM: LED - Bře - Kun


 

 

 


 

 

31.5.


 

 

4. MSLK - Břeclav


 

 

 


 

 

 


 

 

Červen


 

 

6.6.


 

 

3. kolo ELKI


 

 

 


 

 

 


 

 

7.6.


 

 

3. kolo ELKI


 

 

 


 

 

 


 

 

13.6.


 

 

 


 

 

 


 

 

Chlumák


 

 

14.6.


 

 

 


 

 

 


 

 

Chlumák


 

 

20.6.


 

 

 


 

 

MSLM: OTR - Brn - Led


 

 

 


 

 

21.6.


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

27.6.


 

 

 


 

 

 


 

 

Chomutov


 

 

28.6.


 

 

5. MSLK - Ostrava


 

 

 


 

 

Chomutov


 

 

08


 

 

29.8.


 

 

 


 

 

MSLM: BŘE  - Led - Ostr


 

 

 


 

 

30.8.


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

Září


 

 

5.9.


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

6.9.


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

12.9.


 

 

4. kolo ELKI


 

 

 


 

 

 


 

 

13.9.


 

 

4. kolo ELKI


 

 

 


 

 

 


 

 

19.9.


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

20.9.


 

 

 


 

 

MSLM: LED - Brn - Ostr


 

 

 


 

 

26.9.


 

 

FT MSLKI


 

 

 


 

 

 


 

 

27.9.


 

 

Otrokovice


 

 

 


 

 

 


 

 

28.9.


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

Říjen


 

 

3.10.


 

 

5. kolo ELKI


 

 

 


 

 

 


 

 

4.10.


 

 

5. kolo ELKI


 

 

 


 

 

 


 

 

10.10.


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

11.10.


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

 

17.10.


 

 

FT ELKI


 

 

 


 

 

 


 

 

18.10.


 

 

FT ELKI - Joudrs