Bulldočí akce

Zde budeme uveřejňovat inofrmace o akcích konaných k utužení týmového ducha.

První takovou akcí bylo ukončení loňské sezóny spojené s petangueovým turnajem dvojic o putovní cenu - VYCPANÉHO JEZEVČÍHO SOFTBALISTU. Tento turnaj vyhrál Silnic a Gajdoš.

Myslivecký ples - v lednu jsme se účastnili plesu, který spoluorganizovali bratři Vejrostovi. Tato účast se nám velice vyplatila protože Snovik vyhrál hlavní cenu - divočáka. Díky tomu se uskutečnila v březnu u Silnici (děkujeme babičce) kančí schůze.

Kančí schůze - schůze před začátkem sezóny, na níž jsme dohodli spoustu věcí, ale hlavně jsme pozřeli vynikajícího KANCE NA ŠÍPKOVÉ OMÁČCE (vařil Snovik) a neméně vynikající KANČÍ GULÁŠ (vařil Kouč). Tato akce končila po půlnoci ragbiovým zápasem.

Lichtenštejnské stezky - v sobotu 3.5. se otvíraly Lichtenštejnské stezky - takový začátek cyklistické sezóny. Vzhledem k tomu, že k hlavním pořadatelům patřili bratři Vejrostovi, nemohli na startu chybět zástupci Bulldoků. Je pravda, že byli jen 4 - Silnic, Šmoulinka (Standa), Vojcek a Gajdoš. Přípravu nepodcenili a dokonce si svoje araby přestříkli  do klubových barev. Jejich cestu ukončila těžká technická závada - zlomenina zadního kola. Večer tento den vyvrcholil velmi příjemnou oslavou Víťových narozenin. Děkujeme.

Akce u Maruš - 1.5. jsme byli pozváni na akci k naší fanynce Marušce do Brumovic. Byla to první letošní grilovačka, která byla zpestřená kvalitním nohejbalem, petanquem (který jsem teda hrál jenom já a Maruš:D) a půlnoční koupačkou ve vyhřívaném bazénu (Silnic + Gajdoš)... Celý večer zakončil Snovik pobíhající po dvoře a zahajující Olympijské hry vlastní olympijskou pochodní. Povedená akce řekl bych. Fotky - dole.

Víťovy narozky, Grilovačka - fotky jsou ve fotogalerii...

Šmoulinka

Narozky u kouče - tak teda zase já!!!! V podvečer 5.7. se u nás na dvoře odehrála "neskutečná" oslava narozenin - nazval bych ji TRIPLEM. Já 40, Standa 18 a Betka 15 let - to se nedá neoslavit!! Účast byla hojná, i když ne stoprocentní (a to byla na webu pozvánka dost dlouho) a myslím, že jsme se všichni dobře bavili - já aspoň jo. Snad nikdo neměl hlad ani žízeň. Líto mi bylo Pindi staršího, který měl co dělat, aby si nezaplaval, no nakonec toto vyčerpání "dojedl". Vrcholem večera bylo rozdávání dárků a o úplnou tečku obstaral Víťa, který za pomoci Marka upekl skvělý dort!!! Končili jsme spokojeni dlouho po půlnoci. Trochu mě mrzí, že jsem pak musel "dopíjet" sám - Jirka s Vojtou sice, asi za tři dny, přišli, ale moc se už nenapili. 

Kouč 

Narozky u Jary -  V pátek 12. 9. 2008 proběhla za nádražím „vydařená“ oslava Jarových narozenin. Pivo teklo proudem, něco tvrdého se taky sešlo a maso na rožni bylo příjemně ochucené a s láskou grilované.V průběhu večera došlo i na několik „vysvětlovaček“. Ty vše „vysvětlily“ a je pokoj. Domů jsme odcházeli v pozdních ranních hodinách – někteří až po kuropění!! Děkujeme za přípravu, rádi přijdeme zase.

Kouč

Choceň - někteří jedinci - nedočkavci odjížděli už ve čtvrtek. Ostatní se přivalili až v pátek kolem osmé večer. Nic jim ale neuteklo. Páteční večer se nesl v duchu burčáku, třešňovice, borovičky - už není, piva, jídla a veselého zpěvu. Sobotní dopoledne bylo vyhrazeno taktice a pravidlům, dozvěděli jsme se spoustu zajímavých věcí. Po obědě pokračovalo 8 střízlivějících na hřiště na dvouhodinový trénink. Po tréninku se dokoupily zásoby a začalo se s přípravami na večer. Večer v duchu vodky s džusem, piva a zbytku burčáku, opětovného zpěvu a dokonce tamce se opět vydařil. Nedělní dopoledně bylo ve znamení úklidu, balení a před polednem jsme odjížděli. Kdo byl nezapomene, kdo nebyl, může litovat.

Kouč

Petank 2008 - v pátek 24. 10. 2008 se na hřišti u hospůdky Na Kardlově odehrál druhý ročník petankového turnaje dvojic o JEZEVCE. jak víme, loni ho vyhrál Silnic s Gajdošem. Leto tomu bylo podobně, jenom místo Gajdoše si jezevce užívá Šmoulinka. O napojení a nakrmení buldoků a jejich přátel se v plné režii postarala rodina Vavříkova a za to jim patří velký dík!!! Sportovní i všechny ostatní souboje byly vedeny v duchu fair play a tak jsme se rozcházeli, někteří byli rozváženi, v dobré pohodě. Musím zmínit, že se opět zpívalo z plných plic a někdy možná ještě víc. Nezbývá, něž se těšit na další akci.

Kouč