A máme to za sebou

25.08.2008 19:07

A je to, turnaj skončil a je na řadě hodnocení.
    Nejprve se zaměřím na celkový průběh turnaje. Myslím si, že vše proběhlo celkem v pohodě, týmy, i když pro nás některé s překvapivým složením – zejména na klíčových postech, měly solidní úroveň a tak pro naše sehrání před podzimem byly ty pravé. Jedině Satori set – tady bych se pro příští ročník vyvaroval skládaných týmů, banda „opilců“, i když se solidním nadhozem, ale bez týmové zodpovědnosti, nebyla z mého pohledu nic moc.
    Počasí taky celkem vyšlo. Flamendr byl vynikající a fanklub pracoval výborně. Moc děkuji paní Šuldesové a Hlavně Mirce, Janě a Broni, za servis, který nám poskytly.

Teď už k našemu výkonu:

Lednice – Luhačovice (2 : 3)
První zápas – celkem dobrý výkon, o vítězství Luhaček rozhodl jeden odpal do zadního pole k lajně. Toto bylo nejtěsnější vítězství Luhačovic – pokud neberu jejich zápas s Havířovem končící v dohrávce. Nadhazoval Timko a myslím si, že kdyby se hrálo déle, mohl být výsledek opačný. No uvidíme v sobotu. Za zmínku stojí určijě Silnicův trojaut - něco takového už možná nikdy neuvidíme!

Lednice – Satori set (4 : 8)
Hra proti prvoligovému nadhazovači byla obrovskou zkušeností – zejména pro pálkaře. Jinak nemám, co bych k tomuto zápasu řekl. Náš tým byl – asi po porážce od Luhačovic jakýsi ospalý, bez nálady. Jenom jedna příjemná zpráva – výkon Zugina – vrací se pomalu do týmu po operaci. Měl několik kvalitních zákroků i jeden hit na 8. Bylo vidět, že bude velkou posilou. 

Lednice – Havířov (8 :4)
Tady jsme se probrali. První směnu jsme sice prohráli 3 : 1, ale pak už jsme byli na hříšti pány jenom my. Jako by z nás vše spadlo a začali jsme pracovat jako dobře vyladěný stroj. Sobota pro nás končila příjemným vítězstvím.

Lednice – Košice (10 : 1)
Zápas o bytí a nebytí. Vítězství znamenalo 2. nebo 3. místo, porážka ostudu. K zápasu jsme nastoupili plně koncentrovaní a v jeho průběhu jsme ukázali, že naše hra může být na špičkové úrovni. Základem byla kvalitní práce dua Mara – Snovik, zadní pole taky pracovalo na 100% - lufty Pindi, aut Vejry – super. Vnitřní pole – taky supr práce, bez závažných chyb, bez přehozů. Celkově si myslím, že to byl jeden z našich nejlepších výkonů, ne-li vůbec nejlepší. Tady musím pochválit Happyho za skvělou pálku!!! Soupeř vůbec nebyl lehký a bylo vidět i slyšet, že jim taková porážka pod nos moc nejde, ale na nás prostě neměli.

Budeme-li hrát tak jako tento víkend (zejména v posledních dvou zápasech), pak si myslím, že se naši soupeři mají na co těšit!!!

 Kouč