19.6. Kunovice

20.06.2011 07:56

Další krizový víkend z pohledu počtu hráčů. Studijní a pracovní důvody a také školení pro trenéry měly za důsledek povolání Vaška Skácela - při svém prvním startu v mužské soutěži obstál velmi dobře. Hrál jen první zápas se Zlínem, na druhý jsem se s Pinďou vrátil ze školení a doplnili jsme tým.

Bullodgs - Zlín

U tohoto zápasu jsem nebyl, tak o něm moc nenapíšu. Podle toho co vyprávěli hráči, nějvětší problém byl na pálce se šviháním špatných nadhozů. Snovik dal dvoubodový homerun. A taky jsme zažili první vyloučení (úplně zbytečné) našeho hráče pro řeči. To pochopitelně znamenalo značné oslabení týmu (přijeli v devíti, musel nastoupit Devon, který hrál pouze "statistu"). Důsledek vyloučení byl, že nemohl hrát ani druhý zápas proti Kunovicím. Bylo to úplně zbytečné oslabení týmu a tato situace už příště nesmí nastat. Doufám že se poučil nejen provinilec, ale také všichni ostatní. Zlín vyhrál 13 : 7

Bulldogs - Kunovice

Po krátké přestávce nastupujeme, s Pinďou a Koučem v základní sestavě, do zápasu proti Kunovicím. Minule nás celkem rozstříleli, tak máme co oplácet. V zápase jseme koncentrovaní, Standa na prkně háže velmi slušně, nepouští soupeře k razantním odpalům, v poli neděláme chyby a po 6 směn máme mírně "navrch". Vedeme o jeden až dva body. Broňa z Kunovic odpaluje single homerun, v dohrávce stejné směny Standa pálí dvoubodový homerun. Do sedmé směny vstupujeme s dvoubodovým vedením. Snovika na catcherovi musí vystřídat Pinďa. Standa na nadhozu pomalu odchází, soupeř plní mety a dlouhým odpalem stahuje třibody a jde do vedení. Stadu střídá na nadhozu učeň, první nadhoz, odpal a Standa jej nad druhou metou chytá ze vzduchu. Máme dohrávku. Na pálku nastupuju já, pálím a jsem aut na první metě. Následuje BB pro Tejdu a HB pro Perníka. Na pálce pokračuje (teď si přesně nevzpomínám kdo), ale po odpalu autují na třetí metě Tejdu. Poslední pálkař odpalem do vnitřního pole umožní soupeři zahrát třetí aut. Kunovice vyhrávají 6 : 5. Zápas to byl moc pěkný ale bohužel se smutným koncem.

 

Kouč