4.6.2011

08.06.2011 13:52

 

V neděli 4. 6. jsme měli odjet (družstvo složené pouze ze žáků ZŠ Lednice posílené o 3 kluky z Dolních Dunajovic) do Kunovic na turnaj kadetských týmů z Moravy. Soupeři nám měly být celky ZŠ Slovácká Břeclav, Snails Kunovice a Gymnázia Český Těšín. Situace se ale v neděli ráno změnila, Kluci z Dunajovic nepřijeli, lednických bylo pouze 8 a ze Slovácké přišli na sraz 5 hráčů. Tak jsme se rozhodli, že uděláme společný tým. V Knovicích jsme nakonec půjčili ještě 3 hráče pro domácí. Pouze Těšín přijel kompletní.

První zápas jsme sehráli s Kunovicecmi. Podlai jsme srdnatý výkon, ten ale nestačil a prohráli jsme 8 : 4. Těšín pak porazil Kunovice a v pledním vedru jsme nastupovali k druhému aposlednímu zápasu my. Hráči ze severu moravy byli z 8. a 9. tříd, my jsem měli jednoho osmáka a pak sedmáky a končili jsme jedním páťákem. Fyzická převaha byla zřejmá zejména na pálce, kde soupeř posílal jeden dvoumetový odpal za druhým. Pokud jsme se snažili postavit zadní pole do výhodnější pozice, soupeři seodpal nepodařil a místo dopadu bylo přesně tam, kde nikdo nestál. Naše hra v útoku byla také "bezzubá" nedařilo se nám propálit vnitřní pole a tak konečné 2 body pro nás a 20 bodů pro soupeře cekem přesně vystihovaly obraz hry.

 Škoda, že jsme na turnaj neodjeli v původně plánovaných sestavách, byl by určitě zajímavější a odehrály bychom také více utkání. Třeba na podzim...