2 x Bullodgs - MaSK Pezinok

25.04.2009 20:31

 A je to tady, vstupujeme do Slovenské softbalové ligy. A ne ledajak, ale vítězně.

1. zápas:

My, jako domácí. Pezinok nastupuje razantně, naplňuje mety a zaznamenává první dva body. Naše odpověď je ale ještě razantnější. Na jejich dva body odpovídáme šesti. Ve druhé směně hrajeme v poli bezchybně a na pálce přidáváme další čtyři body. Třetí směna rozhoduje toto utkání, končí 9 : 1 v náš prospěch.  Poté, co ve čtvrté zapíšeme jedem bod, vítězíme rozdílem.

2. zápas:

Po půlhodinové pauze nastupujeme ke druhému utkání. Nyní mají dohrávku hosté z Pezinku. Na náš jeden bod odpovídají hosté naplněním met a stažením dvou bodů domů. V tom okamžiku je jasné, že vybojovat vítězství nebude tak jednoduché, jako v prvním utkání. Taky se hraje na plných sedm směn. Ve třetí směně se nám podaří stáhnout čtyři běžce, čímž se ujímáme vedení 5 : 2. Čtvrtá končí remízou 2 : 2, pátá 1 : 1, takže stále vedeme o 3 body. V šesté a sedmé směně soupeř neboduje a my si připisujme 3 a 2 zářezy a zápas tak končí s výsledkem 13 : 5. 

Hodnocení:

            Výborný výsledek obou zápasů. Práce v poli bez vážnějších chyb, na pálce taky. Oba zápasy byly odehrány koncentrovaně a v pohodě. Nebudu chválit jednotlivé hráče. Myslím si, že všichni odvedli bezvadnou práci. Strašně se mi líbila atmosféra, ve které se zápasy odehrály. Za to potřeba poděkovat i soupeři. Kéž by všechny zápasy, které nás čekají, byly odehrány v takovéto pohodě. Byla to prostě krásná sobota a nádherný vstup do sezóny.