Bulldogs Lednice - SK Sever Brno - 6. 9. 2009

06.09.2009 20:31

    Slunečná, ale ne moc teplá neděle nás přivítala v Pisáreckém parku. Náš cíl byl jasný. Dvě vítězství a pokud možno ne víc než dva body proti.

    Prvním soupeřem nám byli hráči SK Severu Brno, jako domácí mají dohrávku a my začínáme ne pálce. Po minulé neděli zaznívají slova o pálení pro tým, o zodpovědné hře a podobně. První start na pálce tomu odpovídá, 3 body, žádný luft, 3 ukradené mety. Soupeř vystřídá pouze tři pálkaře a jdeme pálit my.V další směně přidáváme 2 SO a 2 body, Sever sice plní mety, ale pak hrajeme 3 auty a druhá směna končí.Třetí 3 : 3 na pálkaře a 0 : 0: na body. To nás nabudí a 4. směna je naše, zapisujeme 9 bodů, celkem máme 14, kdybychom ještě zvládli přidat jeden bod, vyhráli bychom o skóre po 4. směně, no ale musíme bojovat dál. Soupeř „použije“ 5 pálkařů, 1. aut 6-3, druhý BB, třetí aut 9, další BB a pátý aut na 3. V páté a poslední směně zápasu přidáváme 1 bod a soupeř odchází po třech pálkařích. Vítězíme bez obdrženého bodu!!!!

Hodnocení:

Zodpovědný, týmový výkon. Standa na nadhozu (2 BB, 5 SO) nic soupeři nedovolil, žádné divoké pálení, žádná chyba v poli!!!  Sever celkem použil 19 pálkařů na 5 směn – tj. povinně 15 uhraných autů. My proti tomu měli 36 startů na pálce!! To mluví za vše!!! 

Kouč