Další úspěch pro ZŠ Lednice! Tentokrát 1. místo na domácím turnaji.

12.06.2014 12:36

 

Druhý turnaj ve Školní lize se uskutečnil dne 22. 2. 2013 ve školní hale v Lednici. Dorazily zbývající dva týmy - Dunajovičtí tygři a Gymnázium Břeclav, aby se popraly o poslední místo v play-off.

V prvním turnaji, se rozhodlo o prvních třech týmech, které si zahrají play-off ve finále halové školní ligy – ZŠ Lednice, ZŠ Slovácká Břeclav a ZŠ Šitbořice.

      První zápas vypukl v 9 hod. Hráli jsme jako hosté proti Gymnáziu Břeclav, začínali jsme na pálce a brzy jsme vedli 5:0. Soupeři šli na pálku, ale zastavili se na 3. metě. Ve druhé směně jsme my ani Břeclav nedali žádný bod. Třetí směna byla rozhodující. Když jsme přidali 3 body, bylo více méně rozhodnuto. V dohrávce zápasu nám soupeř uštědřil 1 bod, s dobrým nadhozem i pálkou zápas skončil v poměru 11:1 pro Lednici.

S výsledkem jsme byli spokojeni a po utkání jsme měli jednozápasovou pauzu a tak jsme mohli regenerovat síly na druhý zápas proti týmu z Dunajovic. Tam jsme začínali jako domácí a tak jsme začali v poli. V první směně jsme dostali jeden bod a prohrávali jsme 1:0. Díky dobré pálce jsme výsledek otočili na 2:1. Druhá směna Dunajovickým tygrům přinesla 2 body. My jsme pokračovali v dobré pálce, pokud jsme neodpálili, tak jsme aspoň sklepávali míčky, se kterými si jejich obrana neporadila a tak po druhé směně byl výsledek 4:3. Když Filip Dovrtěl dal ve čtvrté směně homerun-run, tak bylo o výsledku prakticky rozhodnuto. Konečně skóre zápasu se zastavilo na výsledku 8:3 opět pro Lednici.
    
      S turnajem jsme byli všichni spokojeni, nikomu se nic nestalo až na pár spálených kolen a loktů. Každý si odtud odnesl samé dobré vzpomínky.

Takže do konečného play-off postupují týmy ZŠ Slovácká, ZŠ Lednice, Gymnázium Břeclav (které zvítězilo v zápase proti Dunajovicím) a ZŠ Šitbořice.

Pořadí: 1. ZŠ Lednice
              2. Gympl Břeclav
              3. ZŠ Dunajovice

 

Hodnocení kouče:

 Kluci hráli pěkně, výborný pohyb po metách, celkové zlepšení herního projevu u všech. Jen nám dělalo problémy zpracování odražených míčů od boční stěny - kluci si pro jejich zpracování lehají na zem a nezpracují je, je potřeba stát, přikleknout proti míči. Na tom zapracujeme na tréninku.  

 

Autor:     Martin Čerešna