Dětský den 13. 6. 2009

16.06.2009 21:42

Zní to divně, ale Buldoci ovládli oslavu dne dětí v Lednici.

Odpoledne – od 12,00 hod do 17,00 hod byli mladí kadeti David, Petr a Mara pod odborným dohledem Snovika – tatika v tunelu a starali se o děti i dospělé. Stroj jel na plné obrátky a děcka i dospělí pálili a pálili. Musel jsem jim poručit, aby to zabalili, jinak by „pracovali“ až do tmy. Patří jim můj velký dík!!!

Večer – po sedmé večerní začali soutěže pro dospělé. První – přehazování si vodou napuštěného nafukovacího balonku vyhráli Šmoulinka s Gajdošem – jeden šampus!

Po skvělém hudebním intermezzu skupiny Mrs. Hill, na němž se podílel i buldok Happy, následovala štafeta – pití piva, jedení chleba, pití panáka a házení na flašku. V ní se do finále dostaly dvě buldočí družstva. Jestli mě paměť neklame – Silnic, Martin a Mirek proti Snovik, Standa a Gajdoš. Byl to bratrovražedný boj, ale vítěz byl jednoznačný – Snovikovci a tím pádem další dva šampusy. Poslední soutěž byla tahání vody do koštýře. Betka ani Pavka neuspěly, a tak buldočí čest zachraňoval Snovik – a opět po fantastickém výkonu vyhrál – čtvrtý šampus.

To byl úspěch!!! Ještě lepší bylo to, že zůstaly na neděli, na oslavy po zápasech.

Všichni jsme se dobře bavili, někteří až do pozdního rána…

 

Kouč