Hory 2009

15.04.2009 11:53

   Ve čtvrtek 30. 1. 2009, hned po tom, co naši "mladí" dostali pololetní vysvědčení, někteří dokonce ještě dříve - aby mohli lyžovat i ve čtvrtek, jsem odjížděli do obce Bludov (taky tam mají lázně) na víkendový pobyt. Celkem se nás na chatě sjelo 15 (ne samí buldoci, ale byla nás převaha). Čtvrteční večer se nesl ve znamení družné zábavy, karet a příprav "spacích" místností. Usínali jsme, ať chtěně nebo nechtěně, po půlnoci.
    Ráno jsme se sešli u snidaně a 12 nás vyrazilo na 15 km vzdálenou sjezdovku. Ostatní 3 pacoši se postarali o úklid a nákup potravin. Lyžovačka byla solidní, sranda velká a únava přiměřená. Po příjezdu na chatu následoval vynikající flamendr, stejně jako ve čtvrteční večer, pivo, grilované maso (venku na mrazu), vodní dýmka, karty a dokonce i halekání u kytary. Spánek opět po půlnoci.
    Sobotní ráno nás vítalo sněhovým popraškem, jinak bylo podobné jako páteční. Snídaně - odjezd - úklid - nákupy a dokonce výlet do pivovaru Hanušovice. Lyžovačka super - Silnic se stal mediální hvězdou - jeho holý zadek fotili i okolostojící lyžaři. Sjel s ním celou sjezdovku s plechovkou piva v ruce. Chtěl 3 zastávky s panákem. U té poslední - dole u sjezdovky - se mu už pěkně třepaly ruce (samozřejmě zimou!!!). Večeře na chatě dnes byla ve znamení vynikajícího guláše a opět skvělého grilovaného masa. Večerka byla prodloužená, protože v neděli nás čekal úklid a předávání chaty. 
    Za nedělní úklid musím pochválit Helču, Kačenku a Happyho - kuchyně, koupelna a podlahy v "obýváku" a chodbě. Ostatní také pomáhali, ale tihle tři to podle mě měli nejhorší. Chatu jsme předali kolem poledne, někteří jeli lyžovat, někteří do kina a někteří domů. Všichni jsme snad odjížděli příjemně unavení a s dobrou náladou.

    Klidně si to za rok zopakuju.

Kouč