Jedno první a jedno třetí místo na turnaji v Hlohovci

12.06.2014 12:31

 

Fotbalové hřiště v Hlohovci bylo svědkem tuhých Bee Ballových bojů žáků hlohovecké, lednické a rakvické školy. Hrálo se na dvou hřištích a ve dvou kategoriích.

Nejprve ke starším a celkově třetím. V obou zápasech ledničtí předváděli zajímavé a postupně se zlepšující výkony. S Rakvicemi prohráli o tři body. Ze začátku nás první soupeř přehrál zejména díky pohybu po metách a našim zmatkům v obraně. Po dvou směnách vedli rakvičtí 13:7. Třetí inning jsme sice vyhráli 8:5, ale to na vítězství nestačilo. 

V zápase proti Hlohovci to ze začátku vypadalo moc dobře. Oba týmy pálily a i obrany byly na solidní úrovni. Prostřední část zápasu nám pálkařsky nevyšla a toto zaváhání jsme už nedohnali. No nevadí, trochu potrénujeme a v červnu to v Rakvicích snad vyjde.

Mladší byli mnohem úspěšnější. Asi díky tomu, že je srdcem a  hlasem hnala paní učitelka Čejková vstříc vítězstvím. Hlohoveckou školu jsme porazili o tři body a rakvickou dokonce o šest. Radost našich druháků a třeťáků neznala mezí.

Ještě připomenu zápasy Hlohovce a Rakvic. Ve starších Rakvicím odešla pálka a ve hlohovecké obraně dominoval Lukáš (bývalý žák Rakvic) – velmi šikovný páťák, který od příštího roku nastupuje do Lednice – máme se na co těšit. Mladší žáci z Hlohovce vyhráli o pouhý bod. Takže konečné pořadí 2. kola školní beeballové ligy je:

Mladší:                 1. Lednice                                          Starší:                   1. Hlohovec

                               2. Hlohovec                                                                      2. Rakvice

                               3. Rakvice                                                                          3. Lednice

FOTOGALERIE