Lednice - Havířov 29.6.2008

01.07.2008 15:06

            Pohodu z konce předchozího zápasu se nám podařilo přenést i do boje s Tukany. Mara sice začal s BB, ale to byl konec jeho chybování a sázel „strajky“ na požádání. Naši pálkaři pálili v dohrávce první směny tak mocně, že Havířov byl nucen střídat nadhazovače, ale ani to jim nepomohlo, zapsali jsme 8 bodů proti 2 soupeře. Zbytek zápasu – další 3 směny měl jednoznačný průběh – my bodujeme, soupeř se dostává jednou na třetí a jednou na druhou metu. Končíme po čtvrté směně za stavu 17 : 2.

Hodnocení:
            Paráda – výborný a soustředěný výkon všech hráčů. Čím déle jsme hráli, tím jsme hráli lépe!! Nic na tom nezmění ani jediný SO těchto zápasů – můj – zřejmě s nadcházející oslavou narozenin jsem se nostalgicky vrátil do začátků své kariéry – ale aspoň jsem pobavil. 
            Jedinou vadou na kráse obou (vlastně všech tří zápasů) bylo hádání se. Ať už s rozhodčími, nebo se soupeřem a nebo taky s „delegátem“. Pro příště musíme zvládat svoje emoce a vše tlačit přes vedoucího týmu (nemusím to být vždy já) na rozhodčí, oni mají rozhodovat. Pokud se nám to nebude líbit, můžeme podat protest – už víme jak na to!! Je zbytečné se hádat s protihráči a rozptylovat si tak koncentraci – teď mě napadá, že některé týmy právě z důvodu rozptýlení mohou schválně provokovat. Čím dříve se naučíme s tím pracovat, tím lépe pro nás.

Kouč