Lednice - Kunovice 8.6.2008

10.06.2008 11:15

 

    I v tomto zápase jsme pokračovali v dobrém výkonu. Nedělali jsme zbytečné chyby. Pinďa už mohl odpočívat, protože přijel Šmoulinka (hrál na MČR juniorů za Kunovice a obsadili 4. místo) a zapojil se do hry.

    Po třech směnách jsme prohrávali 4 : 1. Ve čtvrté jsme zapsali 4 body a zápas tak otočili v náš prospěch. Naše jednobodové vedení vydrželo až do 6. směny, kdy soupeř vyrovnal. V sedmé směně jsme nebodovali. Kunovice obsadily po "zajímavých" BB všechny mety, a tak bylo jen otázkou času, kdy si zapíší vítězný bod. Nám se podařilo udělat jeden aut, ale pak to přišlo. Prohráli jsme tedy 5 : 6.

    Opět je potřeba pochválit Gajdoše za catcherování, Jaru za pálení. Snovik se v zadním poli blýskl vynikajícím akrobatickým zákrokem. Zahráli jsme skvělý skoro tripl a vůbec ve vnějším i vnitřním poli to fungovalo na solidní úrovni. Za naši porážku může špatná hra v útoku. Nadhoz byl určitě palitelný, ale pokud jsme odpálili, tak to většinou končilo autem na metách. Několikrát se opakovala situace, že soupeř hrál šlapané auty od 3. mety. Opět se nám velice "líbily" vysoké nadhozy!!! No snad bude od příštího týdne hotový tunel a tak se to zlepší a 21.6. v Brně konečně zvítězíme!

    Bude potřeba rozšířit kádr asi na 20 hráčů, aby se neopakovala situace z tohoto víkendu. Taky je potřeba chodit na tréninky - začínají ve všední den (většinou středa nebo pokud nehrajeme v sobotu tak i pátek) v 18,00, a tak kdo je doma, měl by si udělat čas. Dojíždějící to mají samozřejmě komplikovanější, ale to se dá pochopit.

Kouč