Lednice - Luhačovice 29.6.2008

01.07.2008 14:28

            V očekávání letního počasí a zlepšeného výkonu jsme v 7,00 ráno vyrazili směrem na Luhačovice. Počasí se naplnilo, ale s výkonem to z počátku nebylo tak jednoznačné.
            V prvních 3 směnách naše odpaly mířily přímo do rukou polařů, luhačovičtí naopak hned v první směně vinou chyby, kterou vyrobil Silnic a troch mu pomohl i Pinďa zapsali 2 body a ve třetí přidali ještě jeden. Od čtvrté směny se obraz hry změnil, jako bychom se probudili. Zapsali jsme 4 body, pálka se výrazně zlepšila a tým začal pracovat na plné obrátky. Luhačky sice v dohrávce směny srovnaly na 4 : 4, ale zápas už byl rozhodnut. 5. směna bod, 6. směna bod a sedmá směna 4 body v náš prospěch. Taypan už nedokázal odpovědět a tak jsme nakonec jednoznačně zvítězili 10 : 4

Hodnocení:
            Na začátku zápasu, jakoby na nás ještě ležela nejistota z nepovedených zápasů proti Brnu a Kunovicím. Taky je pravda, že nás ze začátku Mara na kopci moc nepodržel (7 x BB v prvních 3 směnách), nic mu nevyčítám, neměl to lehké. Naštěstí se rozházel a přidal do konce zápasu už jenom 3 BB ale taky 3 SO. Ale určitě byl začátek jeho výkonem ovlivněn. Na konci to už byl zase Mara, jak ho známe. Určitě jsme se dokázali vyhrabat z nepříjemné šlamastyky. Vrátil se nám týmový duch a zápas jsme si pěkně užili. Stanovený cíl, zvítězit, jsme splnili a tak jsem spokojený.

Kouč