Lednice podruhé

28.06.2010 14:32

    Po zhruba měsíční herní pauze jsme nastoupili k bojů Moravské ligy na domácím hřišti v Lednici. Soupeři nám byly celky Severu Brno a Tocans Havířov. Sám jsem se těchto zápasů neúčastníl, tak informace, které zde uvedu čerpám ze zápisů a z doslechu.

    Lednice - Sever

Šmoulinka na nadhozu, na 7 Papír s Rudou a na 8 čerstvý ženáč Jara (o tom více v akcích). Výsledek 16 : 1 po šesté směně je jednoznačný. Dle zápisu, který psal Gajdoš - jinak operovaný zaskakující kouč, mohu pouze vyčíst náš útok. Jsou tam pouze 3 SO, takže palitelný nadhoz, pak 4 lufty - taky dobrý, jen Standa má 2, a tak by se měl zamyslet, jestli to není někdy lepší dolů, 20 odpalů z toho 8 vícemetových - dobrý. Bohužel nevyčtu, chyby soupeře. Útok z mého pohledu výborný. Obranu mám pouze od Standy - házel, celkem na něj šlo 22 pálkařů, z toho bylo 9 SO (vynikající) a 1 BB, tak nadhoz Super. Podle něj a z toho, že jsme dostali pouze 1 bod ani v poli chyby nebyly.  

    Lednice - Havířov

Zápis psal Pajda, tak to už bude lepší. Nastoupil Kuba Holobrádek - Učeň. Výsledek 12 : 2 značí opět jednoznačný průběh. Na nadhozu pokračuje Standa. Jde na něj 17 pálkařů, z toho je 4 SO, 7 autů na 1. metě, 2 BB a jeden trefený pálkař (aspoň myslím) to ve čtvrté směně a byly z toho ve spojení s chybou v poli 2 body. Jinak co směna, to 3 pálkaři. Opět na výbornou. No a my v útoku? Celkem 30 startů na pálce, 4 SO - ale nikdo 2x, 5 BB, nebyla směna , v níž bychom nebodovali minimálně dvěma body.  Paráda.

Kouč