Lednice - Sever 30.8.2008

02.09.2008 16:17

Po Lázeňském turnaji jsme dobře naladěni vyrazili směrem na Pezinok. Cesta byla příjemná, počasí nádherné a tak nezbylo, než si užít oba zápasy.

            Prvním soupeřem nám byl celek Sever Brno. Porážku od seveřanů bych považoval za ostudu. První směna napověděla, že k ostudě nedojde. Jednoznačně jsme soupeře přehráli jak v útoku, tak v obraně. Vedení 6 : 1 nás ukolébalo k průměrnému výkonu. Tím jsme se stali soupeři vyrovnaným soupeřem a ten začal postupně sbírat body. Po třetí směně již stáhl na 5 : 7 a my jsme si pomalu začali uvědomovat, že budeme muset zařadit jinou rychlost. V dalších dvou směnách jsme si připsali po dvou bodech, soupeřovi pálkaře jsme udrželi daleko od domácí mety a tak zápas končil rozdílem 11 : 5 v náš prospěch.

Hodnocení:
            No nic moc. Splněná povinnost. Naštěstí Mara dal jen 3 BB a ty vyvážil 4 SO. Hlavně 3. směna byla z naší strany hrozná – pomalá, unuděná. Musíme se soustředit po celé utkání, vedení na začátku nutně nepřináší vítězství. Zvednout se je pak těžší, než hrát na plno celý zápas.