Lednice - Univerzita 8.6.2008

10.06.2008 10:56

    Nedělní poledne na kunovickém hřišti přivítalo devítku hráčů z Lednice. Dokonce musel hrát ještě nedoléčený Pinďa. Někteří měli objektivní důvody pro svoji neúčast, jiní se ani neomluvili, a nebo jejich důvody nebyly až tak objektivní. To ať si probere každý sám se svým svědomím. Jestliže máme velkou marodku, bylo by vhodné, aby se zdraví hráči pokud možno účastnili všech zápasů. Když můžu hrát já po dětském dni a Silnic po narozeninách, můžou určitě i ostatní. Teď už ale k zápasu.

    Vstup do zápasu byl z naší strany přímo excelentní, první dvě směny končily 1 : 0 pro nás. Ve třetí směně jsme opět bodovali, ale soupeř také připsal jeden bod. Pak následovala "kouzelná" 4. směna. Nejprve se nám podařilo obsadit 1. a 2. metu. Pak nastoupil na pálku Jara a prvním buldočím HOMERUNEM stáhl 3 body. Soupeř ale v dohrávce zapracoval na pálce a podařilo se mu několik dvoumetových odpalů. Zapsal si 6 bodů. Další tři směny již nepřinesly žádné body, a tak jsme prohráli o bod 6 : 7

    Hodnocení na závěr je i přes porážku kladné. Celý tým podal vynikající výkon bez větších chyb. Zadní pole pracovalo výborně. Co je potřeba vyzdvihnout je výkon našeho catchera – Michala Gajdy. Na postu catchera odehrál oba zápasy a neudělal takřka žádnou chybu, minimum míčů mu uteklo, příhozy byly taky bez chyb, prostě super výkon!!!!! Taky je potřeby pochválit Jaru za pálku – jednoznačně nejlepší pálkař obou zápasů!!!! Na čem musíme zapracovat je týmový duch – „živá lavička“ a vyhodnocování vysokých nadhozů.

Kouč