Lednice

10.05.2010 13:33

    Slunečný víkend přivítal v Lednici 6 kadetských týmů, které si vybojovaly právo účasti ve 2. lize. Jsme to my, Ostrava, Kunovice, Sezimovo ústí, Sedlčany a Chomutov. Spalo se ve škole, Lázně lednice věnovaly pro první tři týmy poháry a hospoda U Korunky ovařila výbornou svíčkovou za rozumnou cenu.

    Podle rozpisu jsme začínali v sobotu ráno v 9,00 proti střelcům z Ostravy. Dařilo se nám velmi slušně, přesto jsme ale nakonec o prohráli 1 : 4. Hned následoval další zápas proti Pegasu Sedlčany - zde jsme měli k vítězství velmi blízko, ale nakonec 8 : 7 pro Sedlčany. Tím jsme obsadili třetí místo ve skupině.
    Následoval boj o úspěch a neúspěch. V 17,00 jsme nastoupili porti favoritu turnaje celku Chomutova. Zápas jsme dovedli do prodloužení a v něm slavně zvítězili 7 : 6. Toto vítězství pro nás znamenalo možnost bojovat o vítězství. Stačilo porazit Ostravu. To se nám nepodařilo, a tak jsme se utkali s Kunovicemi o třetí místo. Zde jsme doplatili na omezení startu nadhazovačů, Šeba házel výborně, ale kunovičtí skvěle pálili a nakonec nás porazili.

    Celkově jsme obsadili 4. místo. S výkonem a předvedenou hrou můžeme být spokojeni a můžeme se těšit na další turnaje.