Lednice

24.05.2010 19:31

    22. 5. jsme na hřišti v Lednici hráli první domácí zápasy této sezóny. No zápasy, spíš zápas, vysvětlím později.

    V 10,00 jsme nastoupili proti Kunovicím. Dobrou herní pohodu z pražského víkendu jsme si přionesli i do tohoto zápasu. Kunovice v první směně zaznamenaly 2 doběhy, ale my jsme hned kontrovali třemi. Kunovice přidali ve druhé směně další dva body, ale my také, a tak jsme po dvou směnách vedli o bod. Kunovice v následujícíh dvou směnách nepřipsali nic, zato my díky dobré pálce a zodpovědné práci na metách uzavíráme čtvrtou směnu s vedením 15 : 4. Pokud by Kunovice nadaly v páté směně více než jeden bod, zápas by končil rozdíem. To jsme také dokázali, a tak asi po hodině a čtyřiceti minutách radostně míříme na občerstvení k "Broni".

    Násldoval zápas Kunovic a Luhačovicemi. Až do čtvrté směny to vypadalo na rozdílový výsledek ve prospěc Kunovic. pak ale začalo vytrvale a celkem intenzivně pršet. Toho Luhačovice využili a korigovaly výsledek. Nakonec Kunovice vyhráli rozdílem, ale až po šesté směně.

    Děšť změnil škváru kolem spojky a třetí mety v jednolitou kaluž a celkově výrazně ovlivňoval hru. Proto jsme se s Luhačovicemi domluvili na odležení zápasu na 4. 9. Aspo%n jsme viděli vítězství našich hokejistů v semifinále MS.

 

Kouč