Miniturnaj 13. 9. 2009 - Kunovice

14.09.2009 10:48

    Tento miniturnaj nám měl posloužit jako tréninková herní příprava na play – off MSL a hlavně na kvalifikaci. Tento účel určitě splnil. Sice jsem si představoval, a ze začátku týdne to tak taky vypadalo, že pojede 12 hráčů. Pracovní povinnosti nakonec znamenaly stop pro dva z nich, a tak jsme povolali Papírka.

            V prvním zápase nastoupil, podle původního plánu, na prkno Snovik a catchera mu dělal, s tím jsme nepočítali, Pinďa. Na první metě Standa, pak Dědek, Kouč, Luboš, Perník, Silnic a na 9 Lucka – střídala se s Papírem. Jara byl DP za Standu. Snovik i Pinďa odvedli výbornou práci, ostatní v obraně taky dobrý. Hra na pálce byla trochu složitější než minulý týden. Rychlejší nadhoz nám nadělal problémy. Zápas doházel Standa, ale se Snovikem se určitě dá na pár směn počítat.

            Druhý zápas s Račou celý odházel Standa a Snovik kečroval. Na jedničce Silnic pak Vojta, Pinďa, Luboš, Perník, Jara a Lucka – tu střídal Papír, ale protože jsem to střídání nenahlásil, tak byl vyloučen, ještě jednou se mu omlouvám, já DP. Prvních pět směn vedeme, pak se to pokazilo – nějaké chyby v poli, trocha nervozity a bylo to.

            I přes tyto dvě porážky hodnotím zápasy kladně. Ukázaly nám, kde máme rezervy a na čem je potřeba pracovat. Škoda jen, že nás nehrálo víc a někteří museli hrát na postech, kde ještě nehráli, a tak ten výkon nemohl být optimální.

 

Kouč