Poslední zápasy základní části

08.09.2010 20:55

Z dubna nám zbyl zápas s Kunovicemi. Odehráli jsme ho v pátek 3. 9. v Kunovicích. Odjíždělo nás z Lednice 10 - včetně Dušana Bábíčka, který hrál svůj první zápas mezi muži!! Odehrál  ho celý - Vojta po nemoci jen nasával atmosféru, udělal nějakou tu chybičku, ale taky vyrobil loftouty a odpalem posunoval běžce po mětách - děkujeme!!

Za Kunovice nastoupil na nadhozu kadet a ne že by bal pro nás nepřekonatelný, ale pokud jsme ho ze začátku zápasu pálili, tak to byly lufty nebo jednoduché auty ve vnitřním poli. Šmoulinkův nadhoz soupeř kontaktoval a v prvních dvou směnách zapsal (i vinou našich chyb) 9 bodů. Pak jsme udělali změny v poli a na nadhozu. vyplatilo se to- Kunovice už nebodovali. My jsme postupem zápasu obsazovali mety a zapisovali body, ale víc než pět se nám stáhnout nepodařilo.

Hodnocení - opět jsme nezvládli začátek zápasu. Změna v poli měla přijít dříve a třeba by byl výsledek jiný.

Večer jsme přejeli do Luhačovic do Sokolky - tam jsme si zahráli rugby, zavzpomínali na klukoviny a vyspali se. V sobotu 4. 9. ve 12,00 jsme nastoupili na umělé trávě a za deště proti Luhačovicím. Předpokládal jsem jednoznačný průběh, ale trochu jsem se bál začátku a zranění (bylo nás pouze 9). Vše jsme zvládli a dobrou hrou v obraně i útoku jsme jednoznačně zvítězili 19 : 3 (3 body soupeře opět na začátku).

Měli jsme hrát ještě jeden zápas, ale ten už se neodehraje - luhačovice nechtěli hrát, v neděli je ještě čekaly další dva zápasy s Opavou a Brnem.