Předligová schůze vedoucích mládežnikých týmů pro rok 2013

26.03.2013 13:15

 

V mrazivé (za 200 let nejmrazivější ráno) neděli 24. 3. se v Praze uskutečnila předligová schůzka lig mládeže pro rok 2013.

Za Buldoky a spolupracující Duhovku jsem se zúčastnil já. Na semináři jsme probrali soutěžní řád pro mládežnické soutěže. Dostali jsme lineupy, soutěžní řády a ročenku za rok 2012. Ročenka je publikace, v níž jsou uvedeny výsledky všech loňských soutěží, které zaštiťovala ČSA. Je zajímavé podívat se, v kolika soutěžích a jakou jsme zanechali stopu.

Součástí mé návštěvy v Praze byl i nákup míčů pro MSLM. Pro všechny oddíly MSLM jsem zajistil jednotné míče značky Wilson (jsou to míče, se kterými se hrají ženské ligové soutěže) za zvýhodněnou cenu. Bylo to pěkné a bylo toho dost… Teď už jen rozdistribuovat krabice s míči, vyhnat mráz a hurá na hřiště.

 

Taky jsem se potkal s Prcínkem (organizátor Kostelec Cupu) a říkal, že v současné době mají na hřišti asi 15 cmsněhu, tak snad se opravdu počasí umoudří, abychom si mohli týden po velikonocích zahrát na hřišti Pod strání pěkný softbal.

 

autor:        Kouč