Sledujte Major League Baseball LIVE !!!

02.04.2013 00:34

 

Major League Baseball, nejvyšší a plně profesionální basseballová liga v severní Americe, která vznikla spojením dvou soutěží - American League a National League - už v roce 1903.

Právě dnes se rozběhl její další ročník a vy ho můžete sledovat LIVE na odkazech přímo z našeho webu!

V sekci Live streams si vyberete Baseball, zápas, který chcete sledovat a link a probdělé noci u baseballu můžou začít! 

 

Loni se podařilo vyhrát týmu San Francisco Giants, když ve finále (Wolrd Series) porazili Detroit Tigers jasně 4:0 na zápasy.

 

Co myslíte, podaří se Giants letos obhájit vítězství a získat tak potřetí titul ve čtyřech letech? Nebo se vlády nad baseballovou Amerikou ujme jiný tým?

 

Na výběr máte 30 týmů, rozdělených do dvou lig a celkem šesti divizí po pěti týmech. Pokud bychom se podívali na tabulku počtu účastí jednotlivých týmů ve Světové sérii, tak najdeme celkem 3 týmy, které mají 18 účastí. Jedná se o San Francisco Giants, Los Angeles Dodgers (oba 6 titulů) a St. Luis Cardinals (11 titulů). Na suverénním prvním místě se nachází tým New York Yankees, který ze 40 účastí získal 27x titul, naposledy v roce 2009. 

 

Zajímají nás vaše tipy a názory, tak pište na fórum nebo do diskuze, která je součástí článku "Sledujte MLB LIVE" na úvodní stránce!

 

autor:        Standa