Svatba

28.06.2010 15:11

    Konečně jsem se dočkal. Pomalu mi končí vlební období a pořád se nikdo z Bullodků neženil - měl jsem ale favotity - Jaru a Lucii. Byla to pro mě dvojnásobná radost, protože oba jsou členy naší buldočí rodiny. Obřad probíhal v krásném prostředí rybničního zámečku - tam jsem taky oddával poprvé. No nechci se chlubit, ale myslím, že se mi to docela povedlo. Oba snoubenci řekli ano (hned na poprvé), a tak jsem jako první chlap na světě (vyjma manžela) mohl políbit mladou paní Lucii Šuldesovou.

    Když píšu, že jsou členové buldočí rodiny, tak rodina samozřejmě musí dát novomanželům nějaký dáreček do výbavy. Za jeho pořízení děkuji Pavce a Mirce. Kromě dárku je taky potřeba ukázat svatebčanům, že mezi nás patří a že je máme rádi. Proto po obřadu nastoupilo buldočí komando a pálkami vytvořili krásnou slavobránu, kterou novomanželé za dopadu šťastné rýže prošli. Na konci je čekal nelehký úkol. Lucka musela Jarkovi nadhodit jejich společný míč svobody a Jara ho musell odpálit pryč. No, z pozice kouče - nadhoz příšerný a odpal nic moc ... . Pak jsem už předali dar, chvíli pokecali a jeli na hody do Boleradic.

Ať jste spolu šťastní a máte hodně dětí, takový pan Klabzuba jich měl 11 a hráli fotbal. Vám (a nám) by stačilo 9, no to není tak moc, že ne Luci?

Kouč