Třetí Bee ballový turnaj - Rakvice

12.06.2014 12:30

V pátek 14.6.2013 se mladí BeeBallisté potkali v Rakvicích. Na hřišti základní školy odehráli třetí turnaj Školní BeeBallové ligy. Vzhledem k tomu, že rakvičtí ještě nemají dvě družstva, hráli pouze starší.

 

Nejprve se střetli domácí hráči s Hlohovcem. Po vyrovnaném boji byl nakonec o bod šťastnejší Hlohovec a vyhrál 16 : 15. Vítězný bod zaznamenal Hlohovec ve druhé směně, kterou vyhrál 6 : 5, jinak všechny ostatní směny končily nerozhodně. Po odpočinku nastoupili domácí proti Lednici. Po dvou směnách byl stav vyrovnaný 12 : 12, Lednice ale nakonec využila výhodu dohrávky a na 4 rakvické body odpověděla devíti a zvítězila 21 : 16. Opět následovala přestávka a po ní zkřížili své pálky ledničtí a hlohovečtí beeballisté. Opět se jednalo o vyrovnané utkání v němž zvítězil Hlohovec 17 : 16. Takže konečné pořadí turnaje je 1. Hlohovec, 2. Lednice a 3. Rakvice

 

Všechny zúčastněné hráče i trenéry (učitele) i rozhodčí výkony dětí nadchly a už se těší na další turnaj, který by se měl ještě do konce června odehrát. por příští rok se k nám chce přidat ZŠ Valtice, takže bude o soupeře i turnaj více. Nezbývá, než se těšit.

 

autor:        Kouč