V Břeclavi pokračovala liga T-ballistů

12.06.2014 12:33

 

Sluncem zalitá středa 30. 4. přivítala lednické T-ballisty na hřišti Lokomotivy Břeclav na dalším kole školní ligy. Soupeři jim byla družstva Slovácké a Staré Břeclavi.

 

autor:            Standa

V 8,45 hod bylo zahájeno utkání mezi Starou a Lednicí. Na pálce začínala Lednice a nenechala nikoho na pochybách, že se na turnaj moc těšila. Osm pálkařů, jeden aut a šest bodů. V podobném duchu se nesl i zbytek zápasu, v němž se odehrálo cekem 6 směn a konečný výsledek se zastavil na 19 : 4 pro Lednici.

Tužší boj se očekával proti Slovácké. Lednice začala v poli soustředěným výkonem a dovolila soupeři pouze jeden doběh. Na pálce ještě vylepšila svůj výkon z minulého zápasu a tak byla první směna ukončena při dvou autech díky dosažení 6 bodů. Druhou směnu vyhráli břeclavští 3 : 2, ale další dvě jasně ovládli ledničtí hráči, dali dvakrát šestku pouze s jedním autem a soupeři povolili vždy jenom jeden doběh. Po čtyřech směnách bylo jasné, že si Lednice odveze diplom za první místo v turnaji, přesto se ještě pokračovalo v dalších dvou. Konečný stav utkání byl 21 : 10 pro Lednici.

Závěrečné hodnocení: Z mého pohledu panuje veliká spokojenost. Na pálce jsme byli k nezadržení. Kdo „nepálil“ v prvním zápase, nechal si poradit a ve druhém patřil k nejlepším pálkařům. V obraně jsme se dokázali poučit z chyb, které jsme dělali my i soupeř a zahráli jsme několik dvojautů a nucených autů třeba od třetí mety. Při běhu na metách jsme soupeři nedali odpočnout a mnohokrát doběhli o metu dál, než by to normální situace dovolovala. Všichni hráči zaslouží obrovskou pochvalu!Zde můžete psát...