V úterý se v Šitbořicích nevedlo...

12.06.2014 12:36

 

Nádherné letní počasí nás přivítalo na fotbalovém hřišti v Šitbořicích. Přijeli jsme oslabeni o naše 3 deváťáky, kteří se potili na přijímacích zkouškách. Toto oslabení se nakonec jeví jako podstatné, i když původně jsem si to nemyslel.

            Ve skupině jsme se střetli s celky Šitbořic a Klobouk. První zápas jsme odehráli proti domácím. Ti byli skvěle připraveni a na zápas dostatečně nabuzeni. My jsme naopak působili unaveným dojmem. Míče nám vypadávali z rukavic, příhozy byly nepřesné a pomalé, odpaly krátké. Šitbořickým vycházelo vše, na co sáhli a zaslouženě vyhráli. Rukavičku si za dva hity zasloužil Martin Čerešna.

            Hned po první porážce jsme nastoupili proti Kloboukům. Naše hra se moc nezměnila, ale Klobouky vyráběli velké množství chyb, ty jsme trestali a v pohodě vyhráli. Rukavičku si za krásně chycený luft vysloužil David Kolařík. Nyní nám pro postup do finále mohlo pomoci vítězství Klobouk nad Šitbořicemi. Nakonec to málem vyšlo, ale zbyl na nás boj o 3. místo.

            Ten jsme svedli s Dunajovicemi. Bohužel opět jsme tahali za kratší provaz. Hřebík do rakve zarazil Čery, když v dohrávce zápasu z nepovedené ulívky zařídil dva auty.

            Nakonec jsme tedy 4. Ale asi je to maximum, které jsme mohli dosáhnout.  Někteří kluci hráli už třetí den po sobě, únava na nich byla znát. Dosud jsme až na jeden trénink hráli s měkkými 11kami, ale dnes se hrálo s tvrdými 12kami, ty se klukům od rukavic odráželi, vypadávali jim a ani příhozy nebyly přesné. Dále jsme nebyli schopní přepálit rozšířené vnitřní pole. Prostě jsme na to neměli fyzický fond, snad jenom Čery toho byl schopen a tady se právě projevila absence našich deváťáků. Sedm šesťáků, i když vyhraných a šikovných, prostě nemůže v odpalech konkurovat deváťákům. Tak snad na příštím turnaji všem ukážeme, že je to opravdu jen o fyzičce a vrátíme se na medailové pozice.

 

autor:        Kouč